27 Aralık altılı tahmin TJK TAY TV at yarışı izle tahminleri

27 Aralık 2017 Çarşamba 09:10 | Son Güncelleme: 27 Aralık 2017 Çarşamba 09:10

27+Aral%C4%B1k+alt%C4%B1l%C4%B1+tahmin+TJK+TAY+TV+at+yar%C4%B1%C5%9F%C4%B1+izle+tahminleri+

Altılı tahminleri at yarışı oynayanların merakla araştırdığı konuların başında geliyor. TJK at yarışı tahminleri 27 Aralık koşuları için tahminler haberimizde bulunuyor. TJK yarış programında Bursa ve Kocaeli yarışları bulunuyor. Bursa’daki altılı ganyanın başlama saati 14:30. Kocaeli’deki altılı ganyan koşusu ise saat 18:30’ta başlayacak. İşte, 27 Aralık altılı ganyan tahminleri.

27 Aralık altılı tahminleri at yarışı oynayanlar tarafından araştırılıyor. TJK at yarışı tahminleri haberimizde bulunuyor. 27 Aralık tarihinde TJK yarış programında Bursa ve Kocaeli bulunuyor. Bursa’daki altılı ganyan 14:30’ta başlayacak. Kocaeli’deki altılı ganyan ise saat 18:30’ta başlayacak. TJK TV’den canlı yayınlanan at yarışları ilgiyle takip ediliyor. 1.Ayak: 3 yaşlı Arapların koşacağı bu ayakla birlikte altılı ganyan mücadelesi başlayacak. 1200 kum pistte yapılacak koşuda favori atlar Akçaağa ve İsmi Yiğit. Plase olarak Çikolatalı ve Tarantula’da bu ayakta dikkate değer atlar olarak göze çarpıyor. Karaşehrazat’ın sürpriz yapabilme ihtimalini de gözden kaçırmamak gerekiyor.

BURSA KOŞUSU (27 ARALIK)

1.Ayak: 3 yaşlı Arapların koşacağı bu ayakla birlikte altılı ganyan mücadelesi başlayacak. 1200 kum pistte yapılacak koşuda favori atlar Akçaağa ve İsmi Yiğit. Plase olarak Çikolatalı ve Tarantula’da bu ayakta dikkate değer atlar olarak göze çarpıyor. Karaşehrazat’ın sürpriz yapabilme ihtimalini de gözden kaçırmamak gerekiyor.

2.Ayak: 4 ve yukarı Arapların koşusu 1400 metre kum pistte yapılacak. Bursa koşusunun en zor ayaklarından birisi bu ayak. Bu ayakta kuponun geniş tutulmasında fayda bulunuyor. Murtecizcan, Elmasın Kızı, Tiraje ve Selayatlı’nın yanı sıra Kolaçan ve Zilli’ye dikkat etmek gerekiyor.

3.Ayak: 3 yaşlı Arapların 1400 kumdaki mücadelesinde iki at öne çıkıyor. Oltacı veya Rusdamat’ın öne çıktığı yarışta risk almayı sevenler Binbir’i de tek geçebilir.

4.Ayak: 3 yaşlı İngilizlerin 1800 kum pistinde yapacağı yarışta New Transatlantic favori olarak göze çarpıyor. Dilzar’ın da sürpriz yapma olasılığını gözden kaçırmamak gerekiyor.

5.Ayak: 3 yaşlı Arapların 1200 kumdaki yarışı nefes kesecek. Bu ayakta Tekmutlu, Gümüşkuşak ve İlbüke’nin öne çıktığını belirtmekte fayda var. Onurkaanoğlu’nun bir sürpriz yapması da olası.

6.Ayak: 2000 metrelik kum pistinde 3 ve yukarı İngilizlerin yarışında formda at Arpello dikkat çekiyor. Geniş kuponlarda Wembley Fırtınası ve Dilbar’a da dikkat etmek gerekiyor.

KOCAELİ KOŞUSU (27 ARALIK)

1.Ayak: 3 yaşlı İngilizlerin 1900 metre kum pistindeki koşusunda, Lady Carina ve Wow So Cool öne çıkan atlar. Kuponu geniş tutmak isteyenlerin Sinkızı’na da yer vermesi gerekiyor.

2.Ayak: 2000 metre kum pistinde yapılacak 3 yaş ve yukarı İngilizlerin koşusunda, King Burak ve Day King formlarıyla dikkat çekiyor. Her ne kadar son dönemde formda olmasa da Atletico’ya da dikkat etmek gerekiyor.

3.Ayak: Bu ayakta ilk başta göze çarpan at Ak Diamond. Son 3 yarışın ikisini kazanan Ak Diamond tek geçilebilecek atlardan birisi. Ancak American Billion ve Royal Cappucino da bu yarışın iddialı atların başında geliyor.

4.Ayak: 2 yaşlı İngiliz atlarının 1400 metre kum pistinde yapacakları koşuda Aslan Adam, Gönül Kırmaz ve Brave Azur form durumlarıyla dikkat çekiyor.

5.Ayak: 2000 metre kum pistinde 4 yaş ve yukarı Arapların koşusunda; Işkınat, Koralay ve Doğuhan’a yer vermek gerekiyor. Beratbey de en dış kulvardan gelerek bir sürpriz yapabilir.

6. Ayak: Günün son koşusunda Gülbeşir, Kula, Tutarlı ve Umut Reis’in ön plana çıktığı göze çarpıyor. Sürpriz arayanlar ise Lüfer’i deneyebilir.