TJK hakkinda herşey

At Yarışı Oynarken Hislerini Kullanmak!

At yarışı oynayarak zengin olmak, sıkıntıların kurtulmak bir çok kişinin hayalini süslese de bu hayale ulaşanların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Her ne kadar iyi bir ganyan takipçisi olursanız olun bazen istatistikler sonucu yansıtmıyor. Bunun içinde altılı ganyan oluştururken istatistikler kadar sizin hislerinizde önemli. At yarışlarında çok sık rastlanan bir durumdur sürpriz. Tüm istatistikler kazanacak olarak bir ata bakarken bir de bakarsanız ki hiç alakasız bir at çıkıp sürpriz yapar ve birinci olur.

Eğer buna inanmıyorsanız tjk tv izleyin. İstatistiklere bakın. Bir at çıkacak ve tüm istatistikleri alt üst ederek birinci olacaktır. At yarışı izleyerek bunu görmeniz mümkün.

At Yarışı İzlemek ve Oynamak Bir Bağımlılık mıdır?

Ay yarışı oynamak ya da at yarışı izlemek kesinlikle bir bağımlılık değildir. Bağımlı diyebilmek için bazı şartların oluşmuş olması gerekir. Eğer at yarışı oynamak, altılı ganyan kuponu oluşturmak sizin ekonomik durumunuzu etkileme başlamışsa, aileniz ile aranızda soğuk rüzgarlar esiyorsa sizin bu at yarışı sevdanız yüzünden bir bağımlı olabilirsiniz. Bağımlı olmak sizin hayatınızı olumsuz yönde etkiler. Etrafınızda olan şeyleri gözünüz bile görmez sadece bir konuya endexlemiştirsiniz kendinizi.

Eğer 7/24 tjk tv kanalını takip ediyorsanız, at yarışı ile ilgili tüm programları izliyorsanız, oluşturduğunuz kuponları tutturamadığınızda çok kötü oluyorsanız ve dahada hırslanıyorsanız ve vb. durumlar varsa üzerinizde bir bağımlı olabilirsiniz dikkat etmekte fayda var.